SkipNavLinkText
menu

RFID skenery

Snadno vizte neviditelné.


NAKUPTE RFID SKENERY ZÍSKEJTE PRŮVODCE ZDARMA

Snadno vizte neviditelné. Již nebudete muset na majetek přímo vidět, abyste jej identifikovali a lokalizovali. Pomocí našich RFID skenerů budete vidět jakýkoli majetek označený RFID kódem v dosahu s velkou přesností a rychlostí.

Pevné skenery


Pevná čtečka kódů RFID FR22 společnosti Brady

Pevná čtečka kódů RFID FR22 společnosti Brady je hlavním zařízením nového přístupu pro pevné RFID systémy, která nabízí široké spektrum možností komunikace a modulový design. FR22 je nejdůležitějším stavebním kamenem pro různá řešení sledování a dohledávání a inteligentní výrobní řešení.

NAKUPTE NYNÍ

Brady BFA

Brady BFA je pokročilá visutá anténa vytvářející paprsek s 28 softwarově řízenými paprsky a integrovaným snímačem detekce pohybu a směru. Všechny paprsky lze aktivovat pro nejvyšší pokrytí čtení RFID kódů a přesnost, nebo lze aktivovat jen konkrétní paprsky, kdy se definuje jen omezená oblast detekce.

NAKUPTE NYNÍ

Brady GA30

Brady GA30 je anténa pro všeobecné použití s velmi vysokým ziskem a je ideální do náročných prostředí, které vyžadují IP ochranu. Tuto anténu lze namontovat přímo na všechny povrchy, dokonce i na kov, aniž by došlo ke snížení výkonnosti odečtu UHF RFID kódů.

NAKUPTE NYNÍ

Ruční skenery


RFID HH83 a HH83 RFID ACD společnosti Brady

Běžný skener HH83 lze používat pro skenování čárových kódů, NFC a HF RFID etiket, zatímco skener HH83 RFID ACD se používá pro skenování čárových kódů, NFC, HF a UHF RFID etiket.

RFID HH85 RFID ACD společnosti Brady

Skener HH85 RFID ACD společnosti Brady je kompletně posílený sourozenec skeneru HH83 RFID ACD společnosti Brady. Mají stejné specifikace jako skener HH83, pokud jde o paměť a jednotku CPU, a navíc jsou vybaveny pryžovými nárazníky a pistolovou rukojetí, takže jde o velmi pevné skenery odolné vůči pádům.


Vlastní aplikace nebo software pro skenery


Zobrazuje RFID údaje přesně tak, jak potřebujete se speciálně vyvinutými aplikacemi nebo softwarem pro skenery. Spojte plný výkon technologie RFID s údaji, které se snadno shromažďují, které plně vyhovují vašim obchodním procesům a které otevírají další úroveň efektivity pro vaše podnikání.


CHCETE-LI ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE, KONTAKTUJTE NÁS

Jaké výhody získaly jiné společnosti?

Přečtěte si naše případové studie!

Objevte naše kompletní RFID řešení!