SkipNavLinkText
menu

Značení prostor

Zlepšete bezpečnost a dodržování předpisů pomocí vysocevýkonných materiálů

Kontaktujte nás

Značení prostor a logistické značení

Vytvoření zcela bezpečného pracovního prostředí vyžaduje několik prvků: v první řade jasné bezpečnostní značení a značení prostor. Ale to samo o sobě nestačí.
Brady nabízí kompletní řadu dalších potřebných typů značení.

Kompletní sortiment spolehlivých řešení značení pro podlahy s lehkým, středním a silným provozem pro vyšší bezpečnost na pracovišti.

Bezpečnější chodci, efektivní vozidla

Jasně označené podlahy jsou praktickým řešením k oddělení provozu chodců a vozidel ve skladech nebo logistických prostorách. Podobně jako dopravní pruhy na veřejných komunikacích pomáhají zvyšovat bezpečnost a efektivitu pro všechny uživatele. Kráčející spolupracovníci okamžitě vidí, kudy mohou chodit bezpečně, zatímco efektivitu vozidel lze zvýšit v rámci zón, které jsou jim vyhrazeny.

Zlepšete dodržování předpisů

Značení podlah podporuje dodržování směrnice EU č. 92/58/EHS, která uvádí, že zaměstnancům je nutno v případě potřeby poskytnout bezpečnostní a/nebo zdravotní značky. Příloha V směrnice o minimálních požadavcích na značky používané pro překážky a nebezpečná místa a pro značení dopravních tras dále zahrnuje, že dopravní trasy vozidel musí být zřetelně označeny kontinuálními pruhy jasně viditelné barvy, pokud to vyžaduje ochrana pracovníků.

Vytvořte snadno přímky páskou na značení podlah

Vytvořte přímky spolehlivých pásek na značení podlah snadno pomocí aplikátoru pásky na značení podlah ToughStripe, abyste zvýšili bezpečnost a efektivitu ve svých zařízeních. S jediným nástrojem můžete ve svých provozech vyznačit manipulační prostor pro vysokozdvižné vozíky, pro paletové vozíky a bezpečné trasy pro pěší spolupracovníky. Aplikátor pásky na značení podlah ToughStripe dokáže používat kompletní nabídku pásek na značení podlah společnosti Brady.

  • aplikuje základní, dočasné i odolné pásky na značení podlah do náročných provozů
  • ergonomický a lehký pro pohodlné použití
  • podklad použité pásky na značení podlah navíjí na samostatné jádro
  • snadno se skladuje v malých prostorách

 

Řešení pro všechny úrovně provozu

 

Řešení Charakteristika
Ekonomická třída Aisle Marking Tape
B-726 Vinyl
Tato páska s nízkou přilnavostí a trvanlivostí se doporučuje pro krátkodobé aplikace a je k dispozici v různých barvách. 58200
Standardní třída GuideStripe
B-3 Vinyl
Tato odolná, flexibilní podlahová páska je navržena pro dočasné vnitřní aplikace s pravidelným provozem, takže ji není nutné opakovaně přelepovat.
Pokročilá třída ToughStripe - Floor Marking Tape
B-514 Polyester
Tato vysoce přizpůsobitelná páska je navržena pro delší aplikační období a je ideální pro oblasti se silným pěším provozem a lehkým průmyslovým provozem na různých typech povrchů.. 104319
Nejvyšší třída ToughStripe Max - Floor Marking Tape
B-543 Vinyl
Díky vynikající přilnavosti a trvanlivosti je tato podlahová páska navržena pro nejnáročnější aplikace se silným provozem pěšky a provozem průmyslových vozidel. 149637
Ostatní Paintstripe - Floor Marking Stencils
B-518/B-519 pro různé typy povrchů
Šablony pro aplikaci barvy přímo na podlahu pro delší a trvalejší označení 148807

Produkty pro značení prostor podle kategorií

Protiskluzová páska

Značení podlah

PaintStripe

Bezpečnostní tlumiče nárazů

Stojany a sloupy