SkipNavLinkText
menu

Vizuální visací značení - Scafftag

Poskytněte důležité informace přímo na místě pomocí vysoce výkonných materiálů

Visačky Kontaktujte nás

Zvyšte účinnost inspečních kontrol pomocí spolehlivého systému Scafftag s pevnými držáky a popisními vložkami, které mohou přímo v místě použití sdělovat bezpečnostní stav jakéhokoli typu zařízení.

Vysoce efektivní kontroly zařízení

Držáky a vložky Scafftag sdělují osvědčené postupy inspekce zařízení, které je třeba zkontrolovat. Držáky i vyjímatelné vložky jsou vysoce přizpůsobitelné a mohou podporovat standardizaci inspekčních postupů. QR kód lze také vytisknout na přílohách nebo držácích pro aktivaci digitálního inspekčního toku pomocí smartphonu a softwaru Safetrak, doplněného o správu plánování inspekcí a automatické generování inspekčních zpráv.

Jasná komunikace v místě použití

Při správném používání a aplikaci na zařízení a za jasného pohledu může Scafftag vždy sdělovat nejnovější stav zařízení každému, kdo chce použít konkrétní zařízení. Štítky jsou k dispozici téměř pro všechny nástroje nebo vybavení, včetně žebříků, lešení, vrtáků, vozidel a motorů. Inspekční záznamy na příbalové značce ukáže, kdy bylo zařízení považováno za vhodné k použití. Pokud zařízení selže při inspekci, může inspektor vyjmout vložku a zobrazit držiteli štítku jasnou zprávu „Nepoužívat“. Tímto způsobem pomáhá Scafftag předcházet nákladným nehodám na pracovišti v důsledku používání nevhodného vybavení.

Extrémně robustní a spolehlivé

Držáky a vložky lešení jsou navrženy tak, aby vydržely i v extrémních venkovních podmínkách. Držáky jsou vyrobeny z ABS nebo Nylonu a zřídka se zlomí. Polypropylenové vložky odolávají vodě, olejům a nečistotám a přitom se snadno zapisují. Držák i vložka mohou odolávat dlouhodobému působení UV záření, aby zůstaly čitelné na staveništích.

Produkty vizuálního visacího značení podle kategorie

Příslušenství

Účely čištění

Strojní zařízení závodu a nástroje

Proces a potrubí

Vozidla

Práce ve výškách

Řízení pracoviště