SkipNavLinkText
menu

Řešení identifikace výrobků

Důležitost profesionálního značení

Pro každou identifikační výzvu, dokonce i v těch nejsložitějších průmyslových prostředích, byly vyvinuty specifické identifikační etikety, které dokáží trvanlivě identifikovat kabely, součásti, díly, výrobky i zařízení. Jedna etiketa bude ideální pro jakoukoli konkrétní potřebu. Největším problémem je vybrat správnou etiketu pro konkrétní aplikace v konkrétních situacích.

Proč společnost Brady


Když je trvanlivá identifikace z důvodu teploty, chemických látek, tlaku nebo oděru obtížná a když je identifikace vysoce důležitá pro zajištění bezpečnosti a efektivity, společnost Brady pro řešení vašich identifikačních výzev reaguje odbornými zkušenostmi, znalostmi materiálové vědy a bezproblémovými řešeními pro tisk etiket.

Důležitost profesionálního značení

Trvanlivé identifikační etikety mohou být mimořádně důležité pro sledovatelnost, řešení problémů a účely bezpečnosti v širokém okruhu průmyslových odvětví:

Sledovatelnost

  • vysledovat historii dílu, životnost a dodavatele
  • zcela splnit požadavky zákazníka
  • zachytit padělané díly

Řešení problémů

  • značit díly nebo kabely pro nadcházející údržbu
  • získat přesné informace o tom, jak instalace pracuje
  • snadno najít odkaz na specifické součásti a díly

Bezpečnost

  • varovat zaměstnance a dodavatele před jakýmkoli nebezpečím
  • sdělovat správná bezpečnostní opatření
  • zakazovat používání určitých nástrojů nebo přístrojů

Představte si, kolik času a peněz by se mohlo ušetřit nebo kolika nehodám na pracovišti by se mohlo předejít, kdyby byly důležité informace použity tam, kde je třeba, na trvanlivé etiketě, která se neodlepuje a zůstává čitelná.
Právě v takových případech se trvanlivé etikety vyplatí.

Odborné poradenství k vašim potřebám identifikace výrobků

LabellingGuideBook

Příručka trvanlivých identifikačních etiket

Tato příručka trvanlivých identifikačních etiket pomáhá průmyslovým odvětvím ve výběru ideální etikety pro jejich potřeby identifikace.

Stáhnout
ProductionIdentficationChallengesGuidebook

9 potřeb identifikace ve výrobě – vyřešeno

Výrobky a součástky se často vyznačují několika odlišnými potřebami identifikace. To znamená, že jsou potřebná různá řešení identifikace.

Stáhnout
samplepack

Vyžádat vzorek

Požádejte o bezplatný vzorek pro odzkoušení našich řešení pro bezpečnost a identifikaci ve vašem konkrétním pracovním prostředí.

Požádat nyní

Kompletní řešení pro vaše potřeby identifikace výrobků

Scanners

Full and durable track & trace

Brady offers the scanners, printers, apps and labels you need to implement a reliable track & trace solution in challenging environments.

Learn more
/sitecore/media library/brady/emea/Products/Labels/SMTinfographic

Fully automated labelling

Our complete and reliable labelling solution for printed circuit boards can automate traceability and generate smart manufacturing data about your SMD production lines.

Learn more

Traceability

How does traceability impact the electronics assembly industry?

Learn more

Custom Labels

Durable label constructions and identification solutions can resist extreme temperatures, chemicals, pressure or friction.

Learn more
Pick the best label - Application

Labels Brands

Brady’s brands of labels that are geared toward applications where high performance, durability, industry compliance, and adherence to specifications are requirements.

Learn more

RFID Label Solutions In Aerospace

RFID Integrated Labels provide the entire aerospace ecosystem with a cradle-to-grave data management and lifecycle visibility solution for aircraft items and components.

Learn more

Shop for Circuit Board Labels

You're trying to keep a multi-million dollar electronics production line running smoothly and profitably. Your identification technology should not be your top concern. That's why we make it ours.

Shop now