SkipNavLinkText
menu

Umožněte bezpečnější zásahy do strojů

Zaveďte systém Lockout/Tagout světové třídy s pomocí globálního odborníka

Zkontrolujte si produkty Lockout/Tagout OBJEVTE NAŠE SLUŽEB LOCKOUT/TAGOUT

Maximalizujte bezpečnost práce a chraňte zaměstnance pomocí našeho kompletního řešení Lockout/Tagout.

S výrobci po celém světě pracujeme na tom, abychom optimalizovali stávající programy zamykání a zaváděli nové zcela od nuly.

Co je to Lockout/Tagout?


Systém Lockout/Tagout předchází nehodám na pracovišti úplným a dočasným odpojením strojů od zdrojů energie. Postup a příslušné nástroje zastaví pohyb stroje a předčasné uvedení stroje pod napětí po dobu provádění zásahů.

Systém Lockout/Tagout dokáže efektivně předcházet nehodám při údržbě souvisejícím s energií stroje a pohyblivými částmi stroje. Kromě toho napomáhá jeho vizuální přítomnost na pracovišti budovat silnější kulturu bezpečnosti, jejímž cílem je, aby každý zaměstnanec každý den odcházel domů v pořádku.

LoToGuideBookCover 

Inspirujte se v naší bezplatné příručce, jak co nejlépe zavést systém Lockout/Tagout.

Získejte svou příručku zdarma!

 

Profesionální tipy a rady pro Lockout/Tagout

Efektivní program uzamčení ve 4 krocích

Postupujte podle plánu nejlepší globální praxe pro vytvoření účinného programu zamykání.

Více informací

Dodržování předpisů o zamykání a značení

Legislativa o zamykání a značení: respektování zákonných požadavků.

Více informací

Videa s doporučenými postupy systému Lockout/Tagout

Podívejte se na náš školicí program systému Lockout/Tagout.

Přehrát videa

Kompletní realizace systému Lockout/Tagout od A do Z


Proveďte snadnou optimalizaci stávajících programů, nebo zaveďte systém Lockout/Tagout světové třídy od základu díky naší kompletní nabídce. Kamkoli budete chtít s vaším programem Lockout/Tagout dojít, společnost Brady vám může pomoci a podpořit vás.


 

Postupy nejlepší ve své třídě

Umožněte bezpečnější zásahy do strojů rychleji a s maximální jistotou použitím našich služeb Lockout/Tagout. Bezpečnostního technici společnosti Brady, vás mohou navštívit v závodě, aby označili všechny izolační body energií na strojích a vytvořili ilustrované postupy Lockout/Tagout pro konkrétní stroje podle nejlepší světové praxe k vašemu schválení.

Postupy Lockout/Tagout podle nejlepší praxe zaměstnance vedou řadou kroků tak, aby dočasně a plně odpojili stroj od přívodu energie a na celou dobu údržby je uzamkli v odpojeném stavu.


Objevte naše služeb Lockout/Tagout 
 

Blokujte přístup k jakémukoli místu regulace energie

Přístup k jakémukoli místu odpojení energie lze naším kompletním sortimentem speciálních zařízení Lockout/Tagout zablokovat dočasně.

Mezi místa odpojení energie mohou patřit pojistky, tlačítka, ventily, kola, páky a jiné systémy, kterými se reguluje průtok mechanické, elektrické, hydraulické, pneumatické, tepelné, gravitační a uložené energie, ale i kapalných a plynných chemických látek, kontrolují horké povrchy a látky. Všechny tyto systémy lze vypnout a přístup k nim lze během údržby uzamknout.

LockoutTagout_Catalogue_Europe_English_pdf-thumbnail 

Zavolejte nám, abychom vám poskytli ta nejlepší řešení pro přívod energií k vašim strojům, nebo si prohlédněte náš vyčerpávající katalog.

Získejte kompletní katalog

Optimální řízení postupů

SMějte své postupy Lockout/Tagout plně pod kontrolou i na více místech díky našemu softwaru LINK360. Proces řízení, tvorby, aktualizace, přezkoumání, škálování a komunikace vizuálně názorných postupů zamykání se stává záležitostí několika kliknutí.

Snadno tiskněte své postupy a připevňujte je na správný stroj, nebo je odesílejte pomocí naší aplikace LINK360 příslušnému zaměstnanci na chytrý telefon nebo tablet, aby dodržel postup krok za krokem.


Objevte softwaru LINK360
 

Nejlepší bezpečnostní visací zámky na světě

Snadno a spolehlivě zamykejte zařízení Lockout/Tagout na místě, která účinně zajistí izolovaný stav stroje, dokud pracovníci údržby svůj zásah nedokončí. Společnost Brady nabízí produktové řady kvalitních bezpečnostních visacích zámků, které splní požadavky každého programu Lockout/Tagout.

Naše jedinečné visací zámky SafeKey pro systém Lockout/Tagout nabízejí o 700 % více kombinací zámků a klíčů než jiné bezpečnostní visací zámky na trhu. Umožňují připravit propracované programy Lockout/Tagout, připravené na budoucí potřeby, všechny přidržují klíč a jsou dostupné v optimalizovaných verzích, které plně vyhovují vašim aplikacím systému Lockout/Tagout.

Zjistěte všechny možnosti v naší příručce výběrem visacího zámku nebo nás kontaktujte, abychom mohli prodiskutovat potřeby vašeho pracoviště.

PrintFace animated GIF 

Bezpečnost je osobní

Visací zámek je často poslední překážkou mezi předčasným uvedením stroje pod napětí a nehodou při údržbě s dopadem na osobní i profesní životy. Naše visací zámky můžeme personalizovat, dokonce na zámek natisknout i něčí fotografii, aby bylo zcela jasné, že chrání život kolegy

Spolehlivé, odolné visačky

Snadno sdělujte informace o probíhajících zásazích údržby pomocí plně přizpůsobitelných visaček pro systém Lockout/Tagout. Každou visačku můžeme vytisknout a personalizovat obrázkem jako označení toho, kdo tok energie zablokoval, uvést telefonní číslo a dokonce i datum, kdy se očekává dokončení zásahu. Všechny požadované údaje se tisknou na trvanlivý vinylový materiál visačky, který je odolný vůči teplu, nečistotám a řadě chemikálií.

Tisk visaček můžete navíc plně kontrolovat pomocí praktické inkoustové tiskárny bezpečnostního značení ve svém závodě a dokončovat tak částečně předtištěné nebo prázdné role materiálů visaček.


Objevte naše visačky pro Lockout/Tagout
 
 

Efektivní příslušenství

Podpořte efektivní využívání systému Lockout/Tagout na pracovišti praktickým příslušenstvím. Spony například umožňují, aby své bezpečnostní visací zámky připojilo na jakékoli zařízení Lockout/Tagout více specialistů údržby. Díky vlastním sadám zámků a pouzdrům se standardizované sady nástrojů snadno přenášejí a lze je snadno objednat kdekoli na světě. A naše skříňky na klíče poskytují zabezpečení systému Lockout/Tagout u údržby velkého rozsahu, kterou mohou různé týmy provádět po několik pracovních směn.


Objevte naše uzamykací zařízení

Vysoce viditelná distribuce nástrojů

Zajistěte snadnou dostupnost nástrojů systému Lockout/Tagout na pracovišti pomocí vlastních tabulí s grafickým znázorněním.

Tabule s grafickým znázorněním podporují používání správných řešení a jejich vracení na správné místo po dokončení údržby. Výrazně zkracují čas strávený hledáním nástrojů a zásadně zvyšují dostupnost zařízení Lockout/Tagout na pracovišti. Vysoce viditelné tabule s grafickým znázorněním nástrojů Lockout/Tagout pomáhají v každém pracovním prostředí podporovat kulturu bezpečné práce.


Objevte naše tabule s grafickým znázorněním & příslušenství
 
 

Jsme zde pro vás

WKamkoli budete chtít s vaším programem Lockout/Tagout dojít, společnost Brady vám může poskytnout vedení a podporu. Naše kompletní řešení Lockout/Tagout zahrnuje inovativní visací zámky s promyšleným plánováním klíčů, specializovaná uzamykací zařízení, praktický software a vynikající služby, včetně identifikace míst regulace energií a přípravy kompletní dokumentace.


OBJEVTE NAŠE KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ LOCKOUT/TAGOUT 

Zkušený globální partner

Společnost Brady Worldwide, Inc. je jedním z největších dodavatelů řešení Lockout/Tagout. Abychom podpořili cíle programu Go for Zero (Žádné pracovní úrazy) a dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce po celém světě, spolupracujeme s velkými i malými společnostmi. Našim zákazníkům nabízíme na oplátku naše celosvětové zkušenosti tím, že všechny nejlepší postupy z celého světa a vlastní řešení začleňujeme do naší nabídky systému Lockout/Tagout, abychom napomáhali předcházet jakýmkoli úrazům během údržby způsobeným energií stroje nebo pohyblivými součástmi stroje.


CHCETE-LI PROJEDNAT POŽADAVKY, KONTAKTUJTE NÁS

Nákup výrobků systému Lockout/Tagout podle kategorie

Kliknutím na kategorie zobrazíte všechny specifikace na stránce brady.eu (v angličtině)