SkipNavLinkText
menu

Řešení pro identifikaci a bezpečnost na pracovišti

Identifikujte, označujte a chraňte lidi, produkty a provozní prostory,
a to i v těch nejextrémnějších podmínkách

Identifikovat & Chránit


Pokud jde především o výkon, společnost Brady chrání a identifikuje osoby, výrobky a místa v náročných prostředích pomocí spolehlivých řešení pro kritické aplikace.

Naše řešení zákazníkům pomáhají zvyšovat bezpečnost, zabezpečení, produktivitu a výkon a zahrnují špičkové identifikační etikety, výrobky pro bezpečnostní značení a identifikaci zařízení, tiskárny, software, řešení Lockout/Tagout a řešení pro rozlité látky.

PID solutions 

Identifikace výrobků

K identifikaci, sledování a ochraně výrobků nabízí společnost Brady spolehlivé etikety, které odolávají extrémním teplotám, ohni, oleji, chemikáliím, rozpouštědlům, abrazi i vlivům počasí. Jsou ideální pro sledování majetku, identifikaci součástí/zařízení, výrobní štítky, značení čárovými kódy nebo identifikaci desek plošných spojů.

Řešení identifikace výrobků >>

 
WID solutions 

Identifikace vedení a kabeláže

Řešení identifikace společnosti Brady pro vedení a kabeláž odolávají i nejnáročnějších průmyslových prostředích na světě i mimo něj. Dokonce i při použití ve vesmíru zůstávají naše etikety na místě a jasně označují vedení a kabeláž.

Etikety Brady splňují mnohé celosvětové požadavky na kvalitu a naše oddělení výzkumu a vývoje je vždy připraveno naše řešení identifikace důkladně odzkoušet podle specifických průmyslových požadavků.

Řešení identifikace kabelů a vedení >>

 
workplace safety 

Bezpečnost na pracovišti

Vytisknutím vlastních značek, štítků a štítků kdykoli je potřeba přímo u Vás máte sílu vytvořit štíhlejší, bezpečnější a produktivnější pracoviště..

Řešení pro bezpečnost na pracovišti >>

 
Lab solutions 

Laboratorní identifikace

Pokud jde o snižování chyb ve vaší laboratoři za účelem zvýšení produktivity a efektivity, potřebujete odolné štítky a systém řízení vzorek, kterému můžete věřit.
To je místo, kde můžeme pomoci. Brady je váš spolehlivý partner s úplnými řešeními pro identifikaci v laboratořích a sledování vzorků. Naše řešení pracují každý den v laboratořích a chrání vzorky před špatným a nečitelným značením. Naše štítky výrazně pomáhají zlepšovat chod laboratoře.

Řešení identifikace pro laboratoř >>

 
DIY solutions 

Řešení pro přípravu a tisk značení ve vlastní režii

S profesionálními tiskárnami a softwarem pro tisk vlastního značení přímo ve svých provozních prostorách od společnosti Brady můžete převzít plnou kontrolu nad značením svého pracoviště, abyste dokázali nejen okamžitě plnit národní a evropské požadavky na BOZP, ale také zajistiť bezpečnější a efektivnější provoz v souladu s 5S a štíhlou výrobou.

Řešení pro tisk identifikace ve vlastní režii >>

 
 
Error: An unexpected error occurred on a 'ListComponent' componentwith Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c' on content item 'Solutions identification workplace safety' with Guid 'a43d4e6b-bfc6-4f94-9f7e-3aeeeef31c2c', exception message: Component has a missing or misconfigured datasource. The item source is NOT a ListComponent template. Check the content item's presentation details for a misconfigured ListComponent.