Skip to Main Content
menu

Sledujte majetek efektivněji

Plně přizpůsobitelné etikety RFID
vhodné na jakýkoli povrch

Potřebujete-li projednat své požadavky, kontaktujte nás

RFID Solutions 

Získejte kompletní řešení, které zahrnuje etiketu RFID navrženou pro vaše prostředí, až po automatizovaný systém RFID.

 • Etikety RFID: Tvarované, tištěné a programované podle vlastních potřeb a připravené k aplikaci nebo připravené k dokončení ve vašich závodech.
 • Tiskněte na vašem pracovišti: Programujte, tiskněte, vytvářejte série nebo finalizujte vlastní etikety RFID na vašem pracovišti.
 • Zachycujte data: Zachycujte data z etiket RFID nebo je do nich vkládejte z několika centimetrů u řešení HF/NFC nebo až 16 metrů u zařízení UHF, a to bez omezení dohledu.
 • Integrujte a automatizujte: Automaticky zachycujte data z etiket RFID v programovatelných intervalech pomocí pevných skenerů a odesílejte data do vašich ERP systémů.

K řešení vašich potřeb identifikace vám můžeme pomoci najít tu správnou kombinaci produktů.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás

Vaše ideální RFID etiketa


 • Vaše předměty

  Jaké předměty potřebujete identifikovat, sledovat nebo dohledávat? Povrchy vašich předmětů pomohou určit, jaká RFID etiketa je pro vás ideální.

 • Vaše prostředí

  Vybereme konstrukci RFID etikety, která odpovídá prostředí, ve kterém pracujete.

 • Vaše frekvence

  Chcete na dálku skenovat několik položek? Potřebujete zblízka najít jednu položku? Pomocí vyhrazeného skeneru nebo chytrého telefonu? Optimální podporou pro vaše zařízení bude technologie RFID s frekvencí HF nebo UHF.

 • Váš dosah čtení

  Kromě konstrukce etikety budou mít skenery přímý dopad na dosah čtení kódů RFID. Můžeme navrhnout širokou škálu RFID skenerů a čteček, které odpovídají vašim požadavkům.

 • Vaše ideální velikost etikety

  Společnost Brady nabízí etikety a vložky RFID ve všech tvarech a velikostech, aby správná etiketa optimálně vyhovovala předmětům, které chcete identifikovat.

 • Vaše data

  Společnost Brady dokáže vybrat optimální RFID čip pro vaše potřeby podle dat, která by měly podle vás skenery zachycovat.

 • Konstrukce vaší etikety

  Může být nutné, aby se dala přilepit na kabely, povrchy pod napětím, aby byla odolná vůči chemickým látkám, oleji, nečistotě nebo extrémním teplotám. Společnost Brady nabízí pro optimální přilnutí na jakýkoli povrch a mimořádnou spolehlivost v jakémkoli prostředí celou řadu konstrukcí etiket.

 • Váš vlastní tisk

  Společnost Brady dokáže tisknout vaše logo a text barevně v jakémkoli jazyce a v široké škále typů písma. Nepotištěnou plochu lze pomocí tiskáren společnosti Brady ve vašem závodě naprogramovat pro serializaci nebo finalizaci.Potřebujete-li projednat své požadavky, kontaktujte nás

 S výběrem optimální konstrukce etikety pro vaši aplikaci vám společnost Brady pomůže


 
 1. Tisknutelný povrch
  Může obsahovat vaše logo, text, výrobní číslo nebo jakýkoli potisk na lesklém nebo matném povrchu.

 2. Materiál etiket
  Dokonale vyhovuje povrchu věcí, které potřebujete označit, a lze jej dodat v široké škále tvarů a podkladů.

 3. Volitelný snímač
  Volitelný, vysoce výkonný snímač pro zachycování příslušných údajů, jako je teplota nebo hladiny vlhkosti.

 4. Vložka RFID
  Výběr vysoce výkonných RFID antén a čipů podle vašeho požadavku na dosah čtení a paměť

 5. Lepidlo
  Vybráno tak, aby ve vašich aplikacích drželo.

 6. Podklad etiket
  Optimálně podává vaši etiketu k aplikaci.

Aplikace


 

Sledování materiálu a zařízení

 

Kontrola přístupu

 

Monitorování skleníků

 

Sběr dat o údržbě a bezpečnosti

 

Monitorování chladného řetězce

 

Řízení zásob

 

Monitorování datového centra

 

Dohledávání a sledování vzorků

Vysoce efektivní odečet teplot v laboratořích.

Etikety RFID pro sledování teploty umožňují bezdrátové odečty a sledování teploty u široké škály prostředků, zařízení, strojů, rozvaděčů, kabelů a konstrukcí. Pro podporu informovaného a aktivního rozhodování lze ohebné chytré etikety snímající teplotu nalepit téměř na jakýkoli povrch.

Snadno sledujte teploty: nízkonákladové sledování teploty pomocí chytrých širokopásmových pasivních etiket RFID splňujících normu ISO 18000-6C a rozhraní NFC podle normy ISO 14443 i předpisy ETSI, které nevyžadují energii ani údržbu. Etikety jsou dle potřeby napájeny energií čtečkami kódů splňujícími požadavky na HF nebo UHF.

Připevnitelné na všechny povrchy: dostupné v širokém sortimentu tenkých a ohebných průmyslových materiálů etiket s různými lepidly, aby zůstaly přilepené na hladkých, hrubých i práškových površích, a na rovných i zakřivených.

Kompletní řešení: zahrnuje etikety RFID, tiskárnu etiket, software na design etiket, čtečku kódů RFID s hardwarovou a softwarovou podporou.


Zjistěte více o našich RFID etiketách snímajících teplotu
 

Digitální matriky v leteckém průmyslu

aerospace 

Etikety s integrovaným RFID poskytují celému leteckému průmyslu řešení pro správu dat od vzniku po likvidaci a řešení viditelná po celou dobu životního cyklu leteckých dílů a součástí. V kombinaci s vysoce kvalitním systémem tisku dle potřeby a softwarovými možnostmi, které splňují normu ATA Spec 2000, jsou etikety s integrovaným RFID nejlepším nástrojem pro zjednodušení a automatizaci sledovatelnosti leteckých dílů a součástek.

Vytvářejte digitální matriky: tiskněte a programujte etiketu s integrovaným kódem RFID na místě za méně než 10 sekund, přitom odpovídající nejnovější specifikaci ATA Spec 2000, pomocí upravitelného, uživatelsky přívětivého softwaru.

Snadné použití: jedinečný design, snadno se připevňuje k vedení, kabeláži, krabicím, lahvím a na další specifické povrchy, ultralehká (<1,5 g), ultratenká (0,23 mm) s dosahem čtení až 4 metry.

Kompletní historie připevněná ke každé součásti: snadno zjistěte informace o původu a historii součásti, aktualizujte historii součásti pomocí skeneru RFID kódů a spolehněte se na extrémní odolnost etikety pro sledování od zrodu po likvidaci.

Kompletní historie předmětů v hydraulice

Přidávejte záznamy o údržbě: snadno dopisujte další záznamy o údržbě do integrovaného NFC čipu pomocí našeho skeneru.

Přistupujte k úplné historii součásti: snadno si přečtěte všechny informace z integrovaného NFC čipu, i když jsou potrubí přimontovaná k motoru nebo hydraulickému systému.

Drží a zůstává čitelná: náš pečlivě vybíraný materiál etiket je odolný vůči vysokým teplotám a agresivním čisticím prostředkům.

Automaticky počítejte použití forem při výrobě čokolády

Aktivujte komunikaci mezi stroji systémem průmysl 4.0: automaticky počítejte použití formy na čokoládu pomocí RFID etiket a strategicky umístěného skeneru – žádný lidský zásah.

Automaticky spouštějte reakce: dovolte, aby váš systém upozorňoval údržbu nebo sklad na výměnu.

Vysoce spolehlivá: naše etiketa drží při vysokých i nízkých teplotách.

Zvyšte efektivitu skladu

Automaticky kontrolujte kompletnost: ujistěte se, že jsou všechny potřebné položky naloženy do správného nákladního vozidla pomocí skeneru RFID kódů na každé bráně.

Optimalizujte včasné dodávky: pokud může vaše automatické počitadlo položek odbavovat nákladní vozidle pro odjezd, není třeba je odvolávat zpět.

Napravujte chyby okamžitě: Skenery RFID kódů dokáží rychle odhalit chybné zásilky dříve, než se dostanou do nákladního vozidla.

Optimalizujte spokojenost zákazníků

Vše naloženo: automaticky kontrolujte, že jsou všechny součásti nového složitého stroje zákazníka v nákladním vozidle pomocí RFID etiket a skeneru.

Kontrolujte při příjezdu: umožněte zákazníkovi snadno zkontrolovat příjezd všech součástí pomocí skeneru RFID kódů oproti seznamu položek.

Najděte chybějící moduly: umožněte vašim technikům v terénu při montáži nových strojů najít „chybějící“ součásti rychleji.

Jaké výhody získaly jiné společnosti?

Přečtěte si naše případové studie!

Výhody na vaší straně


 • Zprovozněte průmysl 4.0
  Etikety RFID na majetku, součástech a zásilkách a strategicky umístěné skenery umožňují automatické počítání položek, zahájení pravidelné údržby nebo zajištění kompletnosti.
 • Vyšší produktivita
  Příjem, nakládka, výběr a zasílání zboží se stane díky správným etiketám a skenerům RFID mnohem efektivnější.
 • Méně přepracování
  Kód RFID má vynikající přesnost při prvním průchodu, samozřejmě ve srovnání s klasickými čárovými kódy. Může se tak výrazně snížit čas nutný na opravu chyb kvůli chybnému skenování čárových kódů.
 • Větší dohled nad majetkem
  Díky kódům RFID získáváte větší přehled o auditech a majetku. V závislosti na vašem prostředí můžete posoudit vaše celkové zásoby jedním nebo více skenováními.
 • Lepší efektivita zdrojů
  Lepší sledování zásob pomocí kódů RFID umožňuje lepší plánování poptávky a optimálnější přidělování majetku a zdrojů.

RFID versus čárový kód/2D kód


RFID Čárový kód
Jednou na mnoho
Skenujte mnoho visaček současně
Jedna po druhé
Skenujte položku po položce
Mimo dohled
Skenujte položky v krabici nebo mimo dohled
V dohledu
Skenujte položky, které jsou v dohledu
Čtení a psaní
Snadno aktualizujte vytištěné etikety doplněním nových
informací
Jen pro čtení
Po vytištění není možné provádět změny ani
aktualizovat
Nesnadné kopírování
RFID čip obsahuje jedinečné identifikační číslo
Snadné kopírování
Snadné ofocení, tisk a oskenování
Dosah čtení
Až 11m
Dosah čtení
Až 2m