SkipNavLinkText
menu

Spolehlivá řešení identifikace pro datová centra


Získejte bezplatného průvodce identifikací datového centra

Etikety společnosti Brady jsou navrženy tak, aby byla zachována identifikace kabelů a komponent datového centra a odstraněny odhady nebo ruční sledování kabelů. Naše etikety se nerozlepí ani nespadnou. Lze je rychle vytisknout pomocí vysoce flexibilních přenosných tiskáren etiket s funkcí „vlož-zajisti-vytiskni“. Dále mohou obsahovat technologii RFID, která dále zvýší zabezpečení a flexibilitu identifikace.

 

Spolehlivá identifikace pro datové centrum


Vyřešte jakoukoli potřebu identifikace v datovém centru kvalitními etiketami, které zůstávají čitelné a drží. Nabízíme kompletní škálu spolehlivých řešení identifikace, která urychlují řešení problémů, obnovu sítě a instalace infrastruktury.


Součástí naší nabídky jsou:

  • Etikety NFC na kov: čtěte a zapisujte další informace z blízkosti pomocí chytrého telefonu nebo RFID perem
  • Etikety NFC na kabely: šifrujte citlivé údaje na čip RFID s vrstveným přístupem přes správu uživatelů
  • UHF RFID etikety: vyhledávejte majetek na dálku a počítejte více položek procházejících branami se skenery
  • RFID etikety s dvojí frekvencí: počítejte více položek procházejících branami se skenery a čtěte a zapisujte další informace z blízkosti pomocí chytrého telefonu nebo RFID perem.
  • Etikety RFID na měření teploty: sledujte teploty bezdrátově u všech označených položek majetku
  • BradyGrip: snadná aplikace, snadné odstranění - potisknutelná svorka na kabely s podkladem se suchým zipem pro snadnou identifikaci kabelových svazků. Vyvinutá v partnerství se značkou VELCRO®
  • Otočné etikety: řešte problémy rychleji díky spolehlivým identifikačním etiketám, které lze otáčet kolem kabelu tak, aby byl jejich potisk čitelný z jakéhokoli úhlu pohledu
  • Samolaminovací etikety: chraňte potisk etiket před teplem, chemickými látkami a rozpouštědly.
  • Vlaječkové etikety: aplikujte během několika sekund pomocí QuickFlag, nebo minimalizujte kontaktní plochu kabelu pomocí etiket ve tvaru P a T


 
 
 

Navrhněte si jakoukoliv etiketu pro datové centrum


Aplikace Brady Workstation vám umožňuje snadno si navrhnout jakoukoliv etiketu pro identifikaci komponent, kabelů a zařízení pomocí více než 20 profesionálních aplikací a nástrojů pro design etiket. Jednoduše připojte tiskárnu Brady k počítači připojenému k internu, abyste mohli přistupovat a tisknout své šablony etiket z aplikace Brady Workstation a využívat její funkce. Načtěte stávající údaje do etikety a stiskněte „Tisknout“. Vyspělé tiskárny etiket společnosti Brady vás budou dokonce informovat o tom, zda je potřeba vložené materiály etiket pro tisk konkrétního designu etiket přepnout.BWSlogo_200x200
Brady Workstation: Jednoduše si vyberte aplikace a nástroje, které potřebujete, aktivujte si bezplatnou 30denní zkušební verzi, a pokud s ní budete spokojeni, kupte si ji.
Aplikace Express Labels: Jednoduchá. Snadno použitelná. Intuitivní. Snadno navrhujte, prohlížejte si a tiskněte etikety přímo ze svého telefonu.

Úplná kontrola


Etikety společnosti Brady lze tisknout v datovém centru nebo na jakémkoli místě pomocí naších profesionálních mobilních a stolních tiskáren etiket. Naše tiskárny rozpoznávají všechny naše materiály, pro urychlení procesu značení provedou automatickou kalibraci a bezproblémově tisknou z aplikací pro design etiket Brady Workstation nebo vestavěných průvodců designem, a to kompletně se symboly datového centra. Pro značení většího objemu kabelů dokáží naše systémy dokonce tisknout a aplikovat etikety automaticky na mnoho různých kabelů.


Objevte naše tiskárny štítků Datacom

Automatická identifikace kabelů 

Zajišťujeme vaše potřeby


A neustále se vyvíjející průmysl potřebuje neustále se vyvíjející dodavatele. Společnost Brady neustále zkoumá nové materiály a výrobky, aby nabízela spolehlivá řešení identifikace, která mají u našich zákazníků velký význam. Když se zvyšuje hustota připojení serveru, upravíme naše etikety a software pro design etiket tak, abychom zajistili, že dokážete snadno označit každý port u každého typu serveru, který je ve vašem datovém centru aktivní. Pokud potřebujete dodávat poskytovatelům služeb, můžeme naše etikety standardizovat, nebo podporovat zabezpečení pomocí etiket s aktivovanou technologií RFID. A provést to dokážeme kdekoli na světě ve velkých, špičkových nebo i malých datových centrech s jediným serverem.


Vyzkoušejte si naše etikety 
 

Rychlá podpora a kvalitní servis


Společnost Brady a síť našich partnerů vám může kdekoli na světě nabídnout ideální řešení identifikace i místní podporu pro přizpůsobení vašich etiket a údržbu vašich tiskáren etiket. Díky globální výrobní přítomnosti dokážeme uspokojit hromadné poptávky i rychlé dodávky kvalitních etiket. Ať jste kdekoli, my jsme hned za rohem.


CHCETE-LI PROJEDNAT POŽADAVKY, KONTAKTUJTE NÁS

Jaké výhody získaly jiné společnosti?

Přečtěte si naše případové studie!

Ke stažení

Data Centre Identification Guide

Průvodce identifikací datového centra

Okamžitě rozpoznejte každý kabel, server a součástku

Stáhnout

10 triků jak ušetřit čas při identifikaci kabelů

Správně používaná odborná identifikace kabelů a součástek dokáže ušetřit spoustu času.

Stáhnout
ElectricalIDGuideBook

Identifikace každého kabelu a výrobku průvodce

Už jste někdy promarnili čas hledáním toho, kam každý drát vede?

Stáhnout

Standardní příručka pro označování TIA-606-C

Vše, co potřebujete vědět o dodržování nejnovější normy pro označování TIA-606-C

Stáhnout

Řešení identifikace a bezpečnostní řešení ve
vašem virtuálním prostředí datové centrum

Získejte příklady nejlepší praxe v několika virtuálních aplikacích.

Rozhlédněte se v našem virtuálním prostředí, otevřeném 24 hodin denně