SkipNavLinkText
menu

Společnost Brady

Globální lídr v oblasti řešení bezpečnosti, identifikace a dodržování norem a předpisů.

O nás


Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven.

Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání.

A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

Výhoda společnosti Brady


Pokud jde o identifikaci, bezpečnost a dodržování norem a předpisů, přináší vám spolupráce se společností Brady jasnou výhodu. Ve všem, co děláme, stojí naši zákazníci na prvním místě.

Naším cílem je poskytovat vám bezkonkurenční zákaznické zkušenosti. Neustále se snažíme zlepšovat jak co do výkonu, tak kvality našich výrobků, služeb i lidí.

Naše výrobky a řešení pracují způsoby, o jakých se druhým ani nezdálo.

Naši lidé podávají výkony, které pravidelně překračují vaše očekávání, a naše pozornost i disciplína směřují ke spolehlivému, dlouhodobému plnění závazků vůči našim zákazníkům.

Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnosti Brady můžete důvěřovat.

Inovace


IdentifyProtect

Identifikovat a chránit

Pokud jde především o výkon, společnost Brady chrání a identifikuje osoby, výrobky a místa v náročných prostředích pomocí spolehlivých řešení pro kritické aplikace.

Naše řešení zákazníkům pomáhají zvyšovat bezpečnost, zabezpečení, produktivitu a výkon a zahrnují špičkové identifikační etikety, výrobky pro bezpečnostní značení a identifikaci zařízení, tiskárny, software, řešení Lockout/Tagout a řešení pro rozlité látky.

PerformanceMatters

Kdy je výkon nejdůležitější

Všechno to začalo v roce 1914, když Will Brady založil společnost W.H. Brady, prodávající fotografické kalendáře, propracované barevné vývěsky pro cukrárny a prodejní poutače.

Zaměření na kvalitu vedlo společnost k tomu, že v roce 1940 uvedla na trh spolehlivé štítky, které jsou schopné identifikovat vodiče a kabely letadel, a to i při vystavení extrémnímu teplu.

Od této přelomové události je společnost Brady schopna nabídnout spolehlivé identifikační řešení pro situace, kdy je výkon nejdůležitější.

Excel

Vynikáme ve všem, co děláme

Společnost Brady je upřednostňovaným partnerem pro identifikaci v mnoha průmyslových odvětvích, protože zaměření na kvalitu vedlo společnost k tomu, že již v roce 1940 zavedla spolehlivé etikety, které dokázaly zachovat značení vedení a kabeláže letadel i při vystavení extrémnímu teplu.

Od této doby je společnost Brady vždy, když jde především o výkon, schopna nabídnout spolehlivé řešení identifikace.

Dnes, po sto letech, je společnost Brady stále v popředí řešení problémů identifikace a ochrany v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na světě.

Děláme věci, které ostatní nedělají, způsobem, který jiní nedokáží.
Toto je způsob práce společnosti Brady.

- Bill Brady

Výroba


Výkon postaven na vědecké odbornosti a inženýringu 

 • Navržen pro drsné prostředí v kritických aplikacích
 • In-house inženýrské týmy zaměřené na tiskárnu a vývoj softwar
 • Roční investice do výzkumu a vývoje 40 milionů dolarů
 • Více než 375 vydaných patentů

Projektováni a inženýring

 • Track & Trace: trvanlivost lepidel, inkoustů a dat po celou dobu životnosti produktu
 • Partner: pomáhá při plnění specifikací prostřednictvím standardních i na míru navržených produktů
 • Důsledné testování: na výkonu opravdu záleží nejvíce a materiály Brady byly nejen odborně navrženy ale i poctivě testovány
 • Odolávající vlivům prostředí: teploty, chemikálie, vlhkost, oděr, tlak, statický, světlo, odolný proti plamenům, stárnutí
 • Širový výběr materiálů: stovky materiálů na různých substrátech - polyester, polyimid, polyethylen, vinyl, plátno, hliník

Věděli jste?

 • 88% společností z žebříčku Fortune 500 používá produkty Brady ku komunikaci instrukcí a informací ve své organizaci..
 • Značení potrubí od Brady je použito v projektech Manhattan Project a Alaskan Pipeline. Produkty Brady byli použity při odstraňování ropné skvrny Deepwater Horizon.
 • 70% komerčních letadel na světe je označeno výrobkami společnosti Brady.
 • Typové štítky a značení komponentů od Brady jsou dnes používané v kosmické lodi Gemini a Spacex Falcon 9.

Brady ve světe


Společnost Brady Corporation vyvíjí a vyrábí řešení, která identifikují a chrání lidi, produkty a provozovny. Naše široká nabídka produktů poskytuje kompletní řešení pro všechny identifikační potřeby kdekoli na světě.

WorldwidePresence

Kultura a hodnoty


Kultura výkonu:

Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

Naše výrobky fungují:

Výrobky Brady nejsou vaše průměrné etikety, bezpečnostní značky a předvysekávané díly. Výrobky Brady fungují bez ohledu na to, co se děje – při extrémních výrobních teplotách, při působení chemikálií a vystavení povětrnostním podmínkám, některé dokonce i při výpadcích elektrického proudu – a poskytují důležité informace, které chrání prostory, výrobky a lidi, kdykoli a kdekoli je to potřeba. A stanovujeme standardy pro přesnost, kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Takže když jde především o výkon výrobků, společnost Brady je správnou volbou.

Naši lidé podávají vysoké výkony:

Ve společnosti Brady jsou naši lidé prostě nejlepší. Jsou odborníky na to, co dělají, a neúnavně pracují na tom, aby to dělali lépe než kdokoli jiný. Zákazník se pro ně stal středem všeho a nikdy nedělají kompromisy, pokud jde o čestnost a integritu. Zaměstnanci společnosti Brady neustále zvyšují výkonnostní úroveň pro sebe i pro ostatní. Výsledek? Nejlepší zákaznický servis, výjimečná kvalita a skutečná hodnota. Takže když jde především o výkon lidí, s nimiž jednáte, společnost Brady je správnou volbou.

Naše společnost funguje:

Vize společnosti Brady je být lídrem na trhu ve všech našich podnicích, aby bylo dosaženo udržitelného růstu a ziskovosti nejvyšší úrovně. Jak? Prostřednictvím disciplíny a zaměření na naše růstové strategie: globální expanzi, strategické akvizice, inovativní patentované výrobky a rozvoj trhu. Náš tým je odhodlán budovat hodnotu pro naše zákazníky, naše zaměstnance a naše akcionáře. Takže když jde především o výkon společnosti, společnost Brady je správnou volbou.

Náš model vedení:

Stali jsme se lídrem na trhu kultivací lepší značky vedení na našem pracovišti. Naše modely vedení vyzývají všechny zaměstnance, aby:

 • v praxi používali následující hodnoty: týmovou práci, růst a poctivost
 • se zaměřovali na zákazníka
 • očekávali vysoký výkon od sebe i ostatních
 • byli odvážní a rozhodní
 • zůstávali sami k sobě i vzhledem k ostatním zodpovědní
 • se neustále více učili a vedli ostatní
 • se vzájemně inspirovali

Pro více  informací o společnosti navštivte naše korporátní stránky.