SkipNavLinkText
menu

Automatizace značení
a integrace tisku etiket

Zautomatizujte si značení


Automatické značení může zvýšit rychlost identifikace výrobků, komponentů, kabelů a dokonce i laboratorních vzorků. Umožní vám splnit požadavky na vysledovatelnost a zároveň chrání ziskovost.

Nabízíme kompletní řešení automatického značení, které zahrnuje průmyslové etikety, software na automatický tisk etiket a automatické tiskové aplikační systémy.

Spolehlivé etikety jsou vybírány nebo navrhovány tak, aby ve vašem pracovním prostředí zůstávaly připevněné a čitelné. Tisknout se automaticky pomocí chytrého software na tisk etiket a tiskových aplikačních systémů, které lze do vašeho prostředí plně integrovat a které pracují na základě stávajících dat.

 

Reduce Waste 

Omezte plýtvání

Increase Production 

Zvyšte výrobu

Save Resources 

Šetřete zdroje

Save time 

Šetřete čas

Increase print jobs 

Zvyšte objem tiskových úloh

Save costs 

Šetřete náklady


 

Automatický tisk etiket


Integrated labelling

There is only one thing more efficient at labelling than our best industrial label printers, and that is a seamless printer integration in a complete identification solution.

Automatické značení DPS a komponentů


Společnost Brady nabízí skenery, tiskárny, aplikace a etikety, které potřebujete k realizaci spolehlivého řešení pro sledování a dohledatelnost v náročných prostředích.

Kontaktujte nás
/sitecore/media library/brady/emea/Products/Labels/SMTinfographic

Naše komplexní a spolehlivé řešení značení pro desky plošných spojů dokáže automatizovat vyhledávání a generovat chytrá výrobní data o vašich výrobních linkách SMD.

Plně automatizované značení

Automatické značení kabelů


Díky automatizovanému řešení identifikace kabelů společnosti Brady lze smršťovací bužírky a samolaminovací etikety aplikovat až o 10 sekund rychleji.

Automatická identifikace kabelů

Automatické značení vialek a zkumavek


Případové studie