SkipNavLinkText
menu

Identifikace pro laboratoře

Tištěné laboratorní etikety, navržené speciálně pro identifikaci vzorků, pomáhají předcházet ztrátám vzorků a spoustě frustrace

Zamezte ztrátě vzorků identifikací každého vzorku v laboratoři profesionálními laboratorními etiketami od společnosti Brady. Jsou přesné, spolehlivé a efektivní. Přesně jako vy. Navíc lze etikety společnosti Brady snadno navrhovat i tisknout přímo v laboratoři, zůstanou přilepené na každém vzorku a čitelné po celou dobu zpracování a skladování.

Spolehlivé etikety pro každý vzorek


  

K dispozici je široký sortiment speciálních etiket, které jsou vhodné pro každý vzorek v každé laboratorní aplikaci. Potřebujete identifikovat zkumavky se vzorky a uskladnit je při teplotě -196 °C? Naše etikety to zvládnou bez problémů. Potřebujete identifikaci destiček během procesu barvení? Žádný problém. Etikety, které zůstanou na vašich stéblech, kónických baňkách, lahvičkách a ostatním skleněném laboratorním vybavení přilepeny? Dále nehledejte. Etikety společnosti Brady jsou přesné, spolehlivé a efektivní. Přesně jako vy.

Dostupné, když jsou zapotřebí

Když se etikety na vzorky tisknou pomocí přenosné nebo stolní tiskárny Brady, po vystavení obvyklým laboratorním chemikáliím se nerozmažou ani nesetřou. Díky zřetelnému a kvalitnímu potisku již nebudete ztrácet čas šifrováním nečitelného rukopisu. Pro každý zásobník na vzorky může být téměř okamžitě k dispozici čitelná a přesná etiketa, která zůstává přilepené během celého zpracování, pokud je navržena pomocí aplikace Brady Workstation a vytištěna na kompaktní tiskárně Brady ve vaší laboratoři.

Třídění vzorků podle barev

Barevná tiskárna etiket BradyJet J2000 Colour Label Printer dokáže vytisknout libovolnou barvu na spolehlivé etikety pro značení laboratorních vzorků. Vypracováním barevné klasifikace budou laboratorní pracovníci schopni rozpoznat kategorie vzorku už od pohledu. Díky více než 16 miliónům barevných odstínů mohou uživatelé měnit barvy každý den nebo používat různé barvy podle použití, uskladnění či urgentnosti v závislosti na potřebách laboratoře. Vedle barevného tisku tiskárna BradyJet J2000 dále nabízí fotografickou kvalitu tisku v rozlišení 4800 dpi, díky které jsou údaje a čárové kódy zřetelně čitelné, takže je běžný skener dokáže vždy správně přečíst.

Labcolourtubes

Rychlé nastavení

Specialisté společnosti Brady vám mohou pomoci vybrat ty nejefektivnější etikety, aplikace, tiskárny a skenery  přesně pro vaše potřeby. Spolehněte se na nás při realizaci řešení ve vašich laboratořích hned od automatizace identifikace, která může být spojena se systémem LIMS a integrována do stávajících sítí. Aby byla řešení identifikace vzorků vždy aktuální a pracovala s maximální efektivitou, k dispozici je technická a poprodejní podpora.

Videa


Odborné pokyny k vašim potřebám laboratorní identifikace

LabPocketBookEN

Kapesní příručka laboratorní identifikace

Objevte v našem Průvodci identifikací vzorků odolné identifikační etikety na vzorky a systémy, které můžete použít k jejich tisku.

Stáhnout
5AutomatedSteps

5 kroků k automatizované identifikaci vzorků

Nastavení automatického systému identifikace vzorků jsme shrnuli do 5 snadných kroků.

Stáhnout

Informační brožura o jistotě značení vzorků

Aktuální trendy ve vědě a medicíně, které slibují změnu způsobu fungování vaší laboratoře!

Stáhnout

Kompletní řešení pro vaše potřeby laboratorní identifikace

Proč používat tištěné laboratorní etikety?

Tištěné laboratorní etikety, navržené speciálně pro identifikaci vzorků, pomáhají předcházet ztrátám vzorků a spoustě frustrace.

Stáhnout

Náklady na ztrátu vzorku

Ztráta znamená v různých typech laboratoří různé věci, od drobných nepříjemností až po katastrofální zničení.

Stáhnout

Laboratorní štítky

Laboratorní identifikační produkty společnosti Brady jsou určeny pro biotechnologické, zemědělské, environmentální a forenzní laboratoře.

Podívat se na produkty

Označujte etiketami vialky a zkumavky během několika sekund

Když je aplikátor etiket na vialky propojen s naší tiskárnou BradyPrinter i7100, tiskne a nalepuje etikety na vialky a zkumavky během několika sekund a vědcům umožňuje věnovat více času hlavním úkolům.

Více informací

Prozkoumejte výhody dalších řešení laboratorní identifikace

íceúčelový identifikační štítek pro sledování laboratorních vzorků

Více informací