SkipNavLinkText
menu

Vaše ideální RFID etiketa

Plně přizpůsobitelné etikety RFID vhodné na jakýkoli povrch


ZKONTROLUJTE SI ETIKETY RFID ZÍSKEJTE PRŮVODCE ZDARMA

Dejte každému majetku jedinečnou, digitální identitu. Sledujte a spravujte majetek efektivněji v komplexních průmyslových prostředích pomocí plně přizpůsobitelných etiket RFID, které se mohou použít na jakýkoli povrch. Nechejte si od nás navrhnout optimální řešení značení RFID s anténami, čipy, materiály etiket, lepidlem a tiskem, které si vyberete.

Naše RFID etikety


Dělejte lepší rozhodnutí rychleji díky bezdrátovému sledování údajů z levných etiket s pasivním snímáním RFID kódů. Snímače můžeme zabudovat do vašich RFID etiket, které lze aktivovat ručními nebo pevnými skenery dle potřeby nebo v předem naprogramovaných intervalech.

RFID etikety pro sledování a dohledávání

Snadno sledujte teploty na dálku u jednoho nebo více kusů majetku pomocí levných RFID etiket snímajících teplotu, které nevyžadují energii ani údržbu

ZJISTĚTE VÍCE

Etikety snímající teplotu pomocí technologie RFID

Snadno sledujte teploty na dálku u jednoho nebo více kusů majetku pomocí levných RFID etiket snímajících teplotu, které nevyžadují energii ani údržbu

ZJISTĚTE VÍCE

Etikety snímající vlhkost pomocí technologie RFID

Etikety snímající vlhkost pomocí technologie RFID se dodávají s kapacitními snímači, které detekují vlhkostní podmínky na površích a údaje lze snadno odečítat pomocí UHF RFID skenerů

ZJISTĚTE VÍCE

RFID etikety s dvojí frekvencí

Zlepšete správu dodavatelského řetězce jakéhokoli výrobku nebo položky, jejich ověřování a zapojení koncových uživatelů díky jediné etiketě.

ZJISTĚTE VÍCE

Etikety RFID LED

Etiketa RFID LED umožňuje díky funkce „Pick to Light“ snadné vychystávání: po načtení požadované položky ze vzdálenost až 3,5 m se aktivujte LED světlo konkrétní etikety pro rychlé nalezení položky

ZJISTĚTE VÍCE

Vlastí etikety


Získejte ideální řešení RFID značení pro své operace ve vašem specifickém prostředí. Každou součást etikety můžeme upravit tak, aby na vaše výzvy identifikace poskytovala optimální odpověď.


 • Vaše předměty

  Jaké předměty potřebujete identifikovat, sledovat nebo dohledávat? Povrchy vašich předmětů pomohou určit, jaká RFID etiketa je pro vás ideální.

 • Vaše prostředí

  Vybereme konstrukci RFID etikety, která odpovídá prostředí, ve kterém pracujete.

 • Vaše frekvence

  Chcete na dálku skenovat několik položek? Potřebujete zblízka najít jednu položku? Pomocí vyhrazeného skeneru nebo chytrého telefonu? Optimální podporou pro vaše zařízení bude technologie RFID s frekvencí HF nebo UHF.

 • Váš dosah čtení

  Kromě konstrukce etikety budou mít skenery přímý dopad na dosah čtení kódů RFID. Můžeme navrhnout širokou škálu RFID skenerů a čteček, které odpovídají vašim požadavkům.


 • Vaše ideální velikost etikety

  Společnost Brady nabízí etikety a vložky RFID ve všech tvarech a velikostech, aby správná etiketa optimálně vyhovovala předmětům, které chcete identifikovat.

 • Vaše data

  Společnost Brady dokáže vybrat optimální RFID čip pro vaše potřeby podle dat, která by měly podle vás skenery zachycovat.

 • Konstrukce vaší etikety

  Může být nutné, aby se dala přilepit na kabely, povrchy pod napětím, aby byla odolná vůči chemickým látkám, oleji, nečistotě nebo extrémním teplotám. Společnost Brady nabízí pro optimální přilnutí na jakýkoli povrch a mimořádnou spolehlivost v jakémkoli prostředí celou řadu konstrukcí etiket.

 • Váš vlastní tisk

  Společnost Brady dokáže tisknout vaše logo a text barevně v jakémkoli jazyce a v široké škále typů písma. Nepotištěnou plochu lze pomocí tiskáren společnosti Brady ve vašem závodě naprogramovat pro serializaci nebo finalizaci.

S výběrem optimální konstrukce etikety pro vaši aplikaci vám společnost Brady pomůže


 
 1. 1) Tisknutelný povrch
  Může obsahovat vaše logo, text, výrobní číslo nebo jakýkoli potisk na lesklém nebo matném povrchu.

 2. 2) Materiál etiket
  Dokonale vyhovuje povrchu věcí, které potřebujete označit, a lze jej dodat v široké škále tvarů a podkladů.

 3. 3) Volitelný snímač
  Volitelný, vysoce výkonný snímač pro zachycování příslušných údajů, jako je teplota nebo hladiny vlhkosti.

 4. 4) Vložka RFID
  Výběr vysoce výkonných RFID antén a čipů podle vašeho požadavku na dosah čtení a paměť

 5. 5) Lepidlo
  Vybráno tak, aby ve vašich aplikacích drželo.

 6. 6)Podklad etiket
  Optimálně podává vaši etiketu k aplikaci.

Jaké výhody získaly jiné společnosti?

Přečtěte si naše případové studie!

Objevte naše kompletní RFID řešení!