SkipNavLinkText
menu

Označujte etiketami vialky a zkumavky během několika sekund

Zautomatizujte identifikaci vialek a zkumavek a zvyšte výkonnost své laboratoře.

VYŽÁDAT PŘEDVEDENÍ

Zautomatizujte identifikaci vialek a zkumavek, abyste zvýšili výkonnost své laboratoře. Když je aplikátor etiket na vialky propojen s naší tiskárnou BradyPrinter i7100, tiskne a nalepuje etikety na vialky a zkumavky během několika sekund a vědcům umožňuje věnovat více času hlavním úkolům.

  • Zvyšte výkonnost laboratoře: tiskněte a nalepujte etikety na vialky a zkumavky během několika sekund na zkumavky s uzávěrem i bez něj o průměru 10 až 17 mm a délce 38 až 105 mm. Zkumavky označené etiketou lze vyjímat ručně nebo automaticky vykládat do stojanu. Spouštějte tisk nožním pedálem, snímačem nebo programovatelným ovladačem.
  • Spolehlivé etikety na vzorky: naše speciální laboratorní etikety zůstávají přilepené a neporušené v celém procesu zpracování a skladování vzorků. Pokud jsou etikety vytištěny inkousty společnosti Brady, které vyvinula ve výzkumu, při vystavení obvyklým laboratorním chemickým látkám se nerozmažou ani neušpiní.
  • Snadno navrhujte své etikety: rychle si navrhněte šablony etiket na zásobník se vzorky pomocí aplikací sady Brady Workstation Lab Suite. Importujte data z aplikace Excel, vytvářejte čárové kódy a přidávejte texty čitelné lidským okem pomocí několika kliknutí.

Získejte podrobné informace o výrobku

Podpora Brady

Zákaznická podpora

Potřebujete pomoci najít nejlepší tiskárnu etiket nebo model tiskárny pro vaše potřeby?

Kontaktujte nás

Registrace tiskárny

Zaregistrujte si produkt a získejte rychlý přistup k aktualizacím a k technické podpoře.

Zaregistrovat

Technická podpora

Pokud narazíte na technický problém, kontaktujte naše specialisty.

Brady Solution Center