SkipNavLinkText
menu

Nedovolte, aby bezpečnost uklouzla

Spolehlivé venkovní bezpečnostní značky a značení

Objednejte si ukázku

Zima není nejbezpečnějším ročním obdobím. Množství uklouznutí a pádů se výrazně zvyšuje, zejména při práci venku nebo jednoduše při přechodu z parkoviště do kanceláře. Zvýrazněte svou novou bezpečnostní komunikaci, když se zdá, že se zima a tma spojili proti zdraví a bezpečnosti, abyste snížili rizika.

Zajistěte bezpečnost v zimě


Objevte bezpečnostní řešení identifikace, která během zimy podpoří váš program Nulového počtu úrazů.

Reflexní bezpečnostní značky

jasně označte nebezpečí uklouznutí v zimě a další rizika v závodě, a snadno veďte zaměstnance i za tmy, pomocí vysoce viditelných reflexních bezpečnostních značek, splňujících požadavky normy ISO, s vynikající odolností při venkovním použití.

>> Získejte řešení

Outdoor Fuel Pipe Marker

Značení potrubí

snadno aplikujte spolehlivé značení potrubí na povrchy venkovního potrubí, které je vystaveno vlhkosti, dešti a chladu, aby splňovalo veškeré předpisy nebo normy.

>> Získejte více informací

>> Kontaktujte nás a získejte řešení na míru

Značení podlah

rychle přetírejte nebo vytvářejte nová, rovná značení podlah ve venkovním prostředí pomocí šablony PaintStripe

>> Získejte řešení

Značení prostor

okamžitě označte ledovatá místa a další v zimě se objevující nebezpečí pomocí venkovních bezpečnostních kuželů a stojanů na podlahu ve tvaru A.

>> Získejte řešeníRozšiřte svá bezpečnostní upozornění


Přestože si jakékoli řešení můžete objednat předtištěné podle vašich specifikací, abyste překonali zimu, můžeme vám nabídnout i úplnou flexibilitu. Pomocí barevné tiskárny BOZP značení BBP37 s funkcí ořezu v závodě může bezpečnost a identifikaci zařízení rychle aktualizovat, a tím snižovat rizika.

  • vytvářejte spolehlivé průmyslové bezpečnostní značky, etikety a značení potrubí pro venkovní použití v jakémkoli tvaru
  • používejte je samostatně nebo si přidejte aplikaci Brady Workstation pro navrhování ještě většího sortimentu bezpečnostních značek, značení potrubí a bezpečnostních etiket
  • několik zásob prázdných etiket, které na skladování vyžadují minimum místa, může zajistit vaše potřeby identifikace bezpečnosti po celou zimu.

 
BBP™37 Multicolour & Cut Sign & Label Printer