SkipNavLinkText
menu

Standardizovaná identifikace datového centra

Případová studie

Velké datové centrum výrobce automobilů používá standardizovaný identifikační postup s kvalitními etiketami, aby zamezil odstávkám a podporoval tak vysokou úroveň služeb.

Výzvy: Snížit rizika bezporuchového chodu serveru

Od datových center se očekává, že budou maximálně bezporuchová, a závisí na nich důležité služby. Aby se eliminovala rizika odpojení nesprávného kabelu, jsou pro identifikaci přístrojových skříní, serverů a kabelů spolehlivé etikety vysoce důležité.

Řešení: Přehledné a spolehlivé etikety, které drží

Společnost Brady navrhla své etikety B-425, B-427 a B-461. Jsou zkonstruovány z podkladů a lepidel průmyslové kvality a navrženy tak, aby držely i na zakřivených površích, jako jsou UTP a jiné kabely používané v datových centrech.

Aplikace pro design etiket Brady Workstation navíc technikům umožňuje navrhovat a přizpůsobovat nové etikety v několika krocích na jejich notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu. Návrhy se snadno tisknou pomocí přenosné tiskárny etiket BMP61 společnosti Brady při procházení mezi přístrojovými skříněmi, nebo je lze vytisknout v dávce ve velkých objemech pomocí ekologické tiskárny průmyslových etiket BradyPrinter i7100 na pracovišti.

Společnost Brady rovněž nabídla poradenství na místě, aby tak pomohla zlepšit standardizaci etiket a přístup zákazníka k identifikaci datového centra.

BRADY BMP61 Portable Labelprinter

Výsledky: Zamezte chybám při opravách kabelů

Nové etikety a řešení identifikace drží na kabelech a součástech, aby pomohly zabránit chybám při opravách kabelů a podporují bezporuchový chod datových center a úrovně služeb. Dále je velmi praktické a snadné design, tisk a připevňování etiket standardizovat.