SkipNavLinkText
menu

Rychlé značení lodních kabelů

Případová studie

Velký suchý dok identifikuje kabely lodí a vrtných plošin spolehlivými visačkami na kabely bez obsahu halogenů, které splňují požadavky zákazníka a týmům údržby pomáhají při rychlé výměně vadných kabelů.

Výzva: Rychlost dodávky

Když do suchého doku připluje loď nebo vrtná plošina, všechno musí být nachystané, aby mohl servis ihned začít. Zákazníci na loděnice spoléhají, že jim pomohou uvést jejich majetek znovu do provozu co nejdříve. Rychlost dodávky je pro loděnice u jakýchkoli zásob vysoce důležitá, aby splnily termíny zákazníka.

Řešení: Rychlé a velké dodávky etiket s okamžitou podporou

Společnost Brady je schopna dodávat velká množství kvalitních visaček, etiket i bužírek. Kromě rychlých dodávek udržuje společnost Brady i úzkou spolupráci, aby na jakékoli otázky reagovala hned, jakmile vyvstanou, a okamžitě řešila jakékoli další problémy na místě.

Naše značení kabelů B-7643 bez obsahu halogenů je ideální k identifikaci skrytých kabelů lodí a ropných plošin. Tištěné značení je odolné vůči vysokým i nízkým teplotám v rozmezí 90 °C až -40 °C, 95% vlhkosti a UV záření. I po styku s řadou chemikálií, olejů a paliv zůstává čitelné. Značení kabelů navíc nebude v případě požáru vytvářet nebezpečné výpary, čímž bude chránit zaměstnance a posádky. Značení kabelů lze tisknout v závodech Brady nebo v suchém doku pomocí průmyslové tiskárny etiket BradyPrinter i7100.

Pro označení komponentů, které dosud nebyly zkontrolovány, dodává společnost Brady vinylové visačky. Visačka suchým dokům pomáhá optimalizovat efektivitu a její použití je velmi flexibilní. Visačky si mohou loděnice v případě potřeby samy tisknout v barevném provedení pomocí barevné tiskárny etiket BradyPrinter J5000.

Kromě výše uvedeného používá suchý dok pro účely identifikace přenosnou tiskárnu etiket BMP71, kabelové bužírky a univerzální vinylovou etiketu B-595 na komponenty společnosti Brady.

zero halogen cable markeri7100 label printer

Výsledky: Rychlá identifikace lodních kabelů

Suchá dok je schopen plnit přísné termíny a požadavky zákazníků, u nichž již spolehlivá identifikace kabelů nevzbuzuje obavy.