SkipNavLinkText
menu

Snadný monitoring teplot

Nové chytré RFID štítky pro sledování teploty


VYŽÁDAT VZORKY

Etikety RFID pro sledování teploty umožňují bezdrátové odečty a sledování teploty u široké škály prostředků, zařízení, strojů, rozvaděčů, kabelů a konstrukcí. Pro podporu informovaného a aktivního rozhodování lze ohebné chytré etikety snímající teplotu nalepit téměř na jakýkoli povrch.

  • Monitorujte snadno: nízkonákladové sledování teploty pomocí chytrých širokopásmových pasivních etiket RFID splňujících normu ISO 18000-63/64 a předpisy ETSI, které nevyžadují energii ani údržbu. Etikety jsou dle potřeby napájeny energií čtečkami RFID kódů splňujícími požadavky na UHF.
  • Připevnitelné na všechny povrchy: dostupné v širokém sortimentu tenkých a ohebných průmyslových materiálů etiket s různými lepidly, aby zůstaly přilepené na hladkých, hrubých i práškových površích, a na rovných i zakřivených.
  • Kompletní řešení: zahrnuje etikety RFID, tiskárnu etiket, software na design etiket, čtečku kódů RFID s hardwarovou a softwarovou podporou.

Mezi potenciální aplikace patří sledování prostředí, materiálů a zařízení, sledování studeného řetězce, sledování datových center, sběr údajů o údržbě a bezpečnosti a sledování skleníků.

Přizpůsobte si štítek RFID pro sledování teploty Vašim požadavkům na identifikaci

Vrstva 6: Lesklý nebo matný povrch, prázdný nebo předtištěný

Vrstva 5:
K dispozici jsou různé vysoce výkonné čipy podle vaší potřeby / aplikace

Vrstva 4:
K dispozici jsou různé vysoce výkonné antény podle vaší potřeby / aplikace

Vrstva 3:
Odolný polyester a výběr dalších odolných materiálů

Vrstva 2:
Trvalé, agresivní nebo odstranitelné lepidlo

Vrstva 1:
Standardní pergamenový papír, k dispozici polyester