SkipNavLinkText
menu

Efektivní značení na balení vrutů a šroubů

Case Study

tiskárnu etiket VP750 vlastní etiket

Společnost Etra Oy dodává a vyrábí vysoce kvalitní technické výrobky a poskytuje výrobní služby a servisní koncepty, které zákazníkům umožňují soustředit se na jejich hlavní podnikatelské činnosti.

Výzva: Optimalizovat obrovskou zásobu předtištěných etiket

Společnost Etra Oy chtěla ve svém obrovském logistickém centru ve Finsku provést optimalizaci značení, a to zejména u balení šroubů a vrutů, které nabízí ve všech dostupných velikostech. Obrovská zásoba předtištěných etiket se neustále zvětšovala s nárůstem její nabídky a bylo potřeba zvýšit efektivitu značení.

Řešení: Integrovaná vysokoobjemová barevná tiskárna etiket

Společnost Brady navrhla tiskárnu etiket VP750, která dokáže rychle vytisknout velké objemy barevných papírových etiket s vysokým rozlišením. Funkce této tiskárny umožňují vytvářet mnoho designů etiket na balení na místě, jak pro identifikaci a sledování obsahu balení, tak pro účely marketingu a prezentace značky. Snadno lze začlenit obrázky, loga, čárové kódy, výrobní čísla a barvy.

Společnost Brady dodala i několik rolí etiket velikosti podle požadavku společnosti Etra, které jsou vhodné na jakákoli její balení vrutů a šroubů. Tiskárna a software, který společnost Etra používá, je snadno rozpoznají, čímž se předchází chybám v designu etiket.

Techničtí odborníci společnosti Brady navíc pomohli při instalaci tiskárny etiket VP750 a provedli její integraci s ERP systémem společnosti Etra a stávajícím pracovním tokem. Když se vruty a šrouby přebalují, do systému se zadá jejich počet a typ spolu s počtem krabiček a tyto údaje mohou být znovu použity pro tisk etiket na tiskárně VP750. Do tiskárny bylo přidáno zařízení na převíjení etiket a role dokonale vytištěných etiket se tak mohou snadno vkládat do současného aplikátoru etiket společnosti Etra.

VP750 label printer

Výsledek: Regály vytištěných etiket nahrazeny několika rolemi prázdných etiket

Nízký počet etiket vlastní velikosti na rolích, které jsou vhodné pro tiskárnu etiket VP750, nyní v logistickém centru společnosti Etra nahrazuje obrovské zásoby etiket s různým předtiskem. Obsluha již nemusí hledat správnou etiketu. Po kontrole velikosti etikety se jakékoli předem navržené údaje na barevné etikety snadno a rychle vytisknou pomocí tiskárny etiket VP750 s vysokou přesností. Přidání barev a změna vzhledu etikety je mnohem snadnější a rychlejší než dříve. Tiskárna etiket VP750 přináší do designu etiket vysoce praktickou flexibilitu a realizaci na pracovišti.