SkipNavLinkText
menu

Snadný tisk etiket bez odpadu

Případová studie

Výrobci kabelových svazků věnují hodiny odborné ruční práce, aby poskytovali kompaktní kabelové svazky, které mohou zákazníci montovat do velkých strojů, vozidel a elektroniky. Aby se zachovala konkurenceschopnost, velmi pečlivě se řídí práce, zdroje i čas. A proces značení kabelových svazků není výjimkou.

Výzva: Efektivní a flexibilní řešení značení kabelových svazků

Výrobce kabelových svazků řešil neefektivitu a frustraci spojenou s procesem jejich značení. Etikety a bužírky nebyly vždy vytištěny správně, tisk byl pomalý a aby se zabránilo dalším odpadům a ztrátám času, maximálně se snažili předcházet změnám materiálu etiket. Bylo jasné, že společnost potřebuje efektivnější a flexibilnější řešení pro tisk etiket a bužírek k identifikaci svorek, pouzder konektorů, kabelů a vedení v různých tloušťkách tak, jak to vyžadují různé specifikace zákazníků z různých průmyslových oborů.

Řešení: Spolehlivé značení kabelových svazků bez odpadu

Společnost Brady Worldwide má pro výrobce kabelových svazků vynikající řešení identifikace. Zahrnuje tiskárnu průmyslových etiket BradyPrinter i5300, spolehlivé a odzkoušené materiály etiket a bužírek a intuitivní aplikace na design etiket sady Brady Workstation.

Tiskárna průmyslových etiket BradyPrinter i5300 dokáže tisknout přesně a extrémně rychle na širokou škálu spolehlivých materiálů etiket. Všechny je tiskne hned od první etikety správně a bez odpadu díky inteligentnímu čipu v každém spotřebním materiálu etiket, které lze snadno vkládat a který automaticky spustí dokonalou kalibraci a nastavení tiskárny. Díky tiskárně BradyPrinter i5300 mohou uživatelé vložit nový spotřební materiál a vytisknout si první etikety do 20 sekund bez jakéhokoli ručního snímače, seřízení tepla nebo rychlosti tisku. Kromě toho je tiskárna robustní konstrukce, která je vysoce vhodná pro průmyslové prostředí, a lze ji snadno integrovat do většiny stávajících pracovních toků.

Mezi materiály etiket, které lze tisknout na tiskárně BradyPrinter i5300 patří etikety na vedení, bužírky na kabely, etikety součástí panelů, etikety na reliéfní panely, výrobní štítky panelů a varovné etikety varující před obloukovým výbojem. Každý materiál etiket byl navržen a odzkoušen a nabízí se v bezchybných rolích určených pro vložení, zajištění a tisk a jako inkoustové páskové kazety, které lze vložit přímo.

Návrh etiket na kabelové svazky podle specifikace zákazníka je snadný pomocí aplikací na design etiket sady Brady Workstation, která s tiskárnou BradyPrinter i5300 bezproblémově spolupracuje. Designy etiket lze připravit pouhými několika kliknutími, údaje pro etiketu lze naimportovat ze stávajících databází a uživatelé budou dokonce upozorněni, pokud design etikety neodpovídá momentálně vloženému materiálu etiket v tiskárně BradyPrinter i5300.

Tiskárna i5300
kabelový svazek

Výsledky: Žádné ztráty etiket ani času

Díky tiskárně průmyslových etiket BradyPrinter i5300 mají výrobci kabelových svazků o starost méně. Systém tiskne spolehlivé identifikační etikety a bužírky jako hodinový strojek a nevyžaduje složité nastavování a integraci do pracovního toku. Tiskárna BradyPrinter i5300 šetří drahocenný čas a tiskne každou etiketu správně od první do poslední etikety v tiskové řadě.