SkipNavLinkText
menu

Dejte každému majetku jedinečnou, digitální identitou

Kompletní RFID řešení


ZÍSKEJTE PŘÍRUČKU RFID ZDARMA

RFID etikety mohou majetku poskytnout jedinečnou, digitální identitu, která vám umožní jej identifikovat a lokalizovat najednou, na dálku a v reálném čase, aniž by jej měli v dohledu. Díky našemu kompletnímu RFID řešení lze v jakémkoli průmyslovém oboru dosáhnout významného zvýšení efektivity.

Vaše potřeby. Vaše řešení.


Abychom pomohli realizovat úplný potenciál jakéhokoli jedinečného pracoviště, můžeme naše RFID řešení upravit tak, aby fungovalo pro vás a ve vašem pracovním prostředí. Kompletní RFID řešení obsahuje:

Etikety

Průmyslové RFID etikety, které se lepí na váš majetek a dobře na něm drží, s dosahem čtení upraveným pro vaše potřeby.

OBJEVTE NAŠE RFID ETIKETY
 

Tiskárny

Tiskárny, které dokáží rychle vytvořit další RFID etikety ve vašem závodě.

CHCETE-LI ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE, KONTAKTUJTE NÁS

Čtečky

Čtečky, které poskytují údaje, které potřebujete prostřednictvím aplikací nebo softwaru, které uvolňují taktické a strategické výhody pro váš podnik.

OBJEVTE NAŠE RFID čtečky

Integrace softwaru

Integraci kompletního RFID řešení s vaší stávající infrastrukturou informačních a telekomunikačních technologií.

CHCETE-LI ZÍSKAT DALŠÍ INFORMACE, KONTAKTUJTE NÁS
 

Kompletní řešení, která lze do posledního detailu přizpůsobit potřebám zákazníka, nyní zpřístupňují technologii RFID širokému spektru podniků, dokonce i v prostředích, která se pro většinu etiket a čteček považují za problematická.

 

Obrovský skok v efektivitě na pracovišti


Posuňte své pracoviště na další úroveň efektivity a produktivity díky spolehlivé technologii RFID. Lokalizujte, identifikujte, sledujte a dohledávejte více položek majetku najednou ze vzdálenosti 15 m, aniž byste je museli vidět. Nebo pokryjte celé své pracoviště dobře umístěnými pevnými RFID čtečky, abyste maximálně urychlili sledování majetku. Rychle navádějte zaměstnance k majetku, který potřebují, v nejoptimálnějším pořadí, plně automatizujte inventury zásob a kontrolujte kompletnost jakéhokoli odchozího nákladu během sekund.

Vizte. Kontrolujte. Profitujte.


Získejte další podrobné informace z automaticky zaznamenávaných údajů na veškerém etiketami označeném majetku, abyste získali kompletní informace pro strategické rozhodování o počtech investičního majetku, jeho umístění, preventivní údržbě a složkách prostředí. Rozhodnutí o úrovních zásob mohou být založena na nejnovějších údajích, které se generují a shromažďují automaticky, aby dále zvyšovaly efektivitu a ziskovost podniku, a to vše díky jedinečné, digitální identitě všech položek vašeho majetku.

Jaké výhody získaly jiné společnosti?

Přečtěte si naše případové studie!

Objevte naše kompletní RFID řešení!